Čo nám to komunikuje Maroš Kramár,

Autor: Miroslava Arpášová | 19.6.2020 o 23:55 | (upravené 20.6.2020 o 22:07) Karma článku: 2,65 | Prečítané:  542x

keď sa nechce ospravedlniť iba takej - nejakej, hocijakej televíznej maskérke. Ktorá sa pred tým živila, ktovie ako. Pred tým, kým sa "dostala" do Televízie a má tú česť poznať a kamarátiť sa so skutočnými osobnosťami.

Veď povedala, že jej to nevadí. - Tak čo všetci proti mne majú?- A keď sa jej niečo nepáči, ešte vždy má na výber.- Možno takto nejako si to pomyslel známy herec. Nikto nie je nenahraditeľný. Ani Maroš Kramár nie.

Preto musel zažiť poriadny šok, keď prstom, tam kde sú dvere, ukázali jemu a nie maskérke. Teraz si usilovne vylepšuje image platenými PR článkami v bulvári a headliny nám avizujú, že dostal šancu aj na veľký rozhovor v Rehákovej Slovenke či /v/ Živote?

Muž, ktorého fyzický zjav a chlapčenský úsmev žiarili z televízorov sa rád spovedá. Ako mladé dievča som s ním zachytila rozhovor. Povedal, že sú /aj/ také ženy, ku ktorým sa chlap rád pritúli v posteli ale žiť by s nimi nechcel. Vtedy som sa tomu podivovala, nakoľko v mojom okolí bolo veľa žien - matiek, takých či onakých. Ale nikdy som nič takéto nepočula. Koniec koncov, žena vždy znamenala, znamená a bude znamenať niečo viac ako iba sexuálny objekt.

Zarazilo ma to, pretože som pochopila, že ten veľký sympaťák ich považuje za hlúpe. Rozhodla som sa, že sa nikdy nestanem takou ženou /a podobnému typu mužov sa radšej vyhnem/. Ale aj tak tak ma zaujímala budúca pani Dokonalá.

Vybral si nespochybniteľne dobre. Dozrel, začal starnúť. Zachytila som informáciu, že rozbehol malé súkromné divadlo. -Šikovný obchodník-, hvízdla som s obdivom. Až raz v jednom Teleráne /možno aj v tejto súvislosti/ rozprával o sebe a o tom, aký je unavený /keďže sa deň  pretiahol do rána/, vytiahol mobil a oboznámil nás všetkých, že mu píše rodina aby už "nekecal" a išiel sa vyspať. Prekvapila ma tá jeho podpapučnosť a krotkosť. Podivila som sa druhý krát. - Trápne-, pomyslela som si  a  Maroš Kramár ma prestal definitívne zaujímať. Až teraz, prišiel jeho veľký Come Back a pripojil sa k nemu aj Oliver Andrásy.

Človek, ktorý sa živil hlúposťou "jednoduchších" ľudí, doslova ulice, veľa empatie nepobral. V ktoromsi článku sa chválil aj svojimi podnikateľským úspechmi a tým, ako /onoho času/ svoju ženu - vedkyňu presvedčil, aby nerobila výskum na aj tak zaostalých prístrojoch a radšej ostala doma a venovala sa rodine.

Nuž, pri pohľade na brucho Olivera Andrásyho si myslím že to bol skutočne jeho veľký životný úspech. Časy sa menia, ľudia nie.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?